شیر اطمینان تق تقی پکنز PAKKENS سایز "3/4 - 6 بار

قیمت, خرید و مشخصات تخصصی شیر اطمینان تق تقی پکنز PAKKENS سایز "1/2 ساخت ترکیه

PAKKENS

1 تومان

در انبار موجود نیست

شیر اطمینان تق تقی پکنز PAKKENS

مختصری درباره شرکت پکنز PAKKENS

شرکت پکنز PAKKENS يکي از توليد کنندگان قديمي در زمينه ابزار دقيق و  توليد مانومتر و ترمومتر  مي باشد .

اين شرکت ترکيه اي در حقيقت يک شرکت انگليسي بوده که کشور ترکيه کلیه امتيازات آن را خريداري کرده و تمام تکنولوژي هاي آن متعلق به کشور انگلستان مي باشد .

اين امر باعث گردیده است تا پکنز يکي از برندهاي معتبر و مطمن محسوب گردد . کيفيت خوب اين محصول باعث شده است تا اين برند در ايران جايگاه ويژه اي پيدا کند و ابزار دقيق توليدي اين محصول در ايران خريداري شود.

اما متاسفانه اخیرآ برخی افراد اقدام به واردات اجناس چینی و بی کیفیت با نام تجاری پکنز و فروش آن در بازار ایران نموده اند که به همین سبب در هنگام خرید محصولات پکنز میبایست دقت بیشتری نمود, کلیه محصولات برند پکنز که توسط فروشگاه ابزار مارک توزیع میگردد ساخت کشور ترکیه میباشند و ازنظر کیفیت و اصالت کالا تضمین میگردند .

شیر اطمینان تق تقی پکنز PAKKENS سایز "1/2 برای تخلیه بار فشار مازاد بر سیستم لوله کشی تولید و عرضه شده است؛ این شیرها در دسته شیرهای ایمنی سیستم لوله کشی قرار می گیرند و وظیفه دارند سیال را با فشار متعادل، به طوری که به اجزای سیستم لوله کشی آسیب نرسد، دهند.
نکته مهم در استفاده از این شیرهای اطمینان در مقایسه با شیرهای فشار شکن بدنه بزرگ فنری، این است که مصرف کننده نمی تواند فشار کاری شیر را در محدوده خاصی تنظیم کند.
شیر اطمینان تق تقی نوعی تجهیزات ایمنی است که برای کاهش فشار بیش از حد در سیستم های بهداشتی خورشیدی و جلوگیری از آسیب دیدن سیستم مورد استفاده قرار می گیرد.
نکته جالب در مورد عبارت تق تقی (که در بازار تأسیسات کنترل و ایمنی مرسوم است) این است که شستی قرمز رنگ نصب شده در قسمت بالای شیر، در هنگام افزایش غیر مجاز فشار در شبکه آبرسانی واکنش نشان می دهد. در ادامه چگونگی کارکرد این محصول توضیح داده می شود.
از این شیرهای اطمینان می توان برای عبور دو سیال آب و هوا استفاده نمود.

مشخصات شیر اطمینان تق تقی پکنز PAKKENS :
سایز : "3/4 دنده ای
فشار کاری : 6 بار
فشار قابل تحمل شیر اطمینان : 10 بار
دمای سیال قابل تحمل : 130 درجه سانتیگراد
دمای کاری : 20- تا 60+ درجه سانتیگراد
جنس فنر داخلی : استیل
جنس بدنه شیر : برنج

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی شیر اطمینان تق تقی پکنز PAKKENS سایز "3/4 - 6 بار به این صفحه مراجعه نماید.

شیر اطمینان تق تقی
ترکیه
برنج
دنده ای "3/4
6 بار