ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 6 بار

قیمت, خرید و مشخصات تخصصی ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 6 بار

PAKKENS

1 تومان

در انبار موجود نیست

ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 6 بار 120 درجه

مختصري درباره شرکت پکنز PAKKENS

شرکت پکنز PAKKENS يکي از توليد کنندگان قديمي در زمينه ابزار دقيق و  توليد مانومتر و ترمومتر  مي باشد .

اين شرکت ترکيه اي در حقيقت يک شرکت انگليسي بوده که کشور ترکيه کليه امتيازات آن را خريداري کرده و تمام تکنولوژي هاي آن متعلق به کشور انگلستان مي باشد .

اين امر باعث گرديده است تا پکنز يکي از برندهاي معتبر و مطمن محسوب گردد . کيفيت خوب اين محصول باعث شده است تا اين برند در ايران جايگاه ويژه اي پيدا کند و ابزار دقيق توليدي اين محصول در ايران خريداري شود.

اما متاسفانه اخيرآ برخي افراد اقدام به واردات اجناس چيني و بي کيفيت با نام تجاري پکنز و فروش آن در بازار ايران نموده اند که به همين سبب در هنگام خريد محصولات پکنز ميبايست دقت بيشتري نمود, کليه محصولات برند پکنز که توسط فروشگاه ابزار مارک توزيع ميگردد ساخت کشور ترکيه ميباشند و ازنظر کيفيت و اصالت کالا تضمين ميگردند .

این محصول در یک صفحه به اپراتور میزان دما و فشار را نشان می دهد. که اغلب در سیستم های موتورخانه مورد استفاده می گردد. ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS  دارای بدنه فولاد مشکی رنگ می باشد و با قطر صفحه 100 میلیمتر ( 10 سانت ) امکان خوبی برای مشاهده دو کمیت دما و فشار در یکجا فراهم می نماید. درب شیشه ای به علاوه زروه برنجی نیز به استحکام  ساختمان این ابزار سنجش کمک شایانی می نماید. کانکشن ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS و دیگر تجهیزات داخلی از جنس برنج مرغوب بوده و به صورت اتصال از زیر با اتصال  ''BSP 1/2 در رنج 120 درجه موجود می باشد. لازم بذکر است استاندارهای CE ,EN 837-1,EN 1 توسط مراجع ذیصلاح اخذ گردیده است.

فروش اینترنتی ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 6 بار 120 درجه در ابزار مارک
فروش اینترنتی محصولات پکنز در ایران

مشخصات ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS :
جنس بدنه : فولاد مشکی
رنج فشار : 6 بار
رنج دما : 120 درجه
اتصال : عمودی برنجی "1/2 G

ساخت ترکیه

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 6 بار 120 درجه به این صفحه مراجعه نماید.

ترمومتر مانومتر
ترکیه
فولاد مشکی الکترواستاتیک کوره ای
عمودی "1/2 G
6 بار
100 میلیمتر (10 سانت)