مانومتر میلی بار پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 25 میلی بار

قیمت, خرید و مشخصات مانومتر میلی بار پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 25 میلی بار

PAKKENS

1 تومان

در انبار موجود نیست

مانومتر میلی بار پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 25 میلی بار

مختصری درباره شرکت پکنز PAKKENS

شرکت پکنز PAKKENS يکي از توليد کنندگان قديمي در زمينه ابزار دقيق و  توليد مانومتر و ترمومتر  مي باشد .

اين شرکت ترکيه اي در حقيقت يک شرکت انگليسي بوده که کشور ترکيه کلیه امتيازات آن را خريداري کرده و تمام تکنولوژي هاي آن متعلق به کشور انگلستان مي باشد .

اين امر باعث گردیده است تا پکنز يکي از برندهاي معتبر و مطمن محسوب گردد . کيفيت خوب اين محصول باعث شده است تا اين برند در ايران جايگاه ويژه اي پيدا کند و ابزار دقيق توليدي اين محصول در ايران خريداري شود.

اما متاسفانه اخیرآ برخی افراد اقدام به واردات اجناس چینی و بی کیفیت با نام تجاری پکنز و فروش آن در بازار ایران نموده اند که به همین سبب در هنگام خرید محصولات پکنز میبایست دقت بیشتری نمود, کلیه محصولات برند پکنز که توسط فروشگاه ابزار مارک توزیع میگردد ساخت کشور ترکیه میباشند و ازنظر کیفیت و اصالت کالا تضمین میگردند .

فشارسنج های میلی بار یا فشار پایین عمدتا برای اندازه گیری فشار های زیر یک بار مورد استفاده قرار می گیرند . اندازه گیری فشار زیر یک بار- یعنی همه رنج های بین صفر تا هزار میلی بار - که نیاز به مکانیزم متفاوتی برای داخل فشار سنج دارد.
حسگر فشار در فشارسنج های میلی بار شامل دو دیافراگم چین دار است که به هم جوش داده شده اند، تا یک کپسول ایجاد کنند.
هنگامی که فشار داخل کپسول افزایش می یابد، دیافراگم کمی تغییر شکل می دهد و این تغییر شکل از طریق ادوات داخلی به نشانگر منتقل میشود و فشار بر روی صفحه مانومتر نشان داده میشود.
مانومتر میلی بار پکنز همچون اکثر مدل های فشارسنج پکنز طراحی منحصر به فرد دارد . رنگ بدنه آن زرد است که اشاره به استفاده آن در صنعت گاز دارد .
صفحه این مانومتر دارای دو رنج درجه بندی میلی بار و میلی متر ستون آب است و یک پیچ تنظیم نشانگر برای سهولت کالیبره این مانومتر برای آن تعبیه شده است .
مانومتر میلی بار پکنز بسته بندی منحصر به فرد دارد و خود محصول دارای هولوگرام و همچنین ساخت ترکیه بر روی صفحه مانومتر نشان از اصالت کالا می باشد.
فشار سنج میلی بار PAKKENS سال های سال مورد اعتماد مصرف کنندگان بوده است.

فروش اینترنتی مانومتر میلی بار پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی در ابزار مارک
فروش اینترنتی محصولات پکنز در ایران


مشخصات مانومتر میلی بار پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 25 میلی بار :
جنس بدنه : فولاد 
نوع اتصال : عمودی پایه برنجی "1/2 G
جنس عقربه : آلمینیوم 
رنج : 0 تا 25 میلی بار / 250 میلیمتر ستون آب
استاندارد EN837-1 / اروپا CE
نوع صفحه : خشک 
کلاس صفحه : 1.6

ساخت ترکیه

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی مانومتر میلی بار پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 25 میلی بار به این صفحه مراجعه نماید.

ترکیه
فولاد ضد زنگ
عمودی "1/2 G
25 میلی بار
میلی بار
100 میلیمتر (10 سانت)