دریل 10 میلیمتر گیربکسی توسن TOSAN مدل 0083D

قیمت و فروش دریل 10 میلیمتر گیربکسی توسن TOSAN مدل 0083D به همراه توضیحات تخصصی و نقد و بررسی و راهنمایی DRILL

TOSAN

1,330,000 تومان

دریل 10 میلیمتر گیربکسی توسن TOSAN مدل 0083D

دریل 10 میلیمتر گیربکسی توسن TOSAN مدل 0083D

دریل گیربکسی توسن پلاس مدل 0083D ازجمله‌ محصولات شرکت توسن است که با مکانیزم گیربکسی طراحی و تولید شده است که علاوه بر قدرت مناسب بر روی حالت چکشی ، به ‌صورت معمولی نیز می ‌توان از آن استفاده کرد.

این ابزار برقی دارای توانی برابر با 400 وات می باشد و دارای موتور دو دور گیربکسی خواهد بود .سیستم خنک کنندگی با فن کار آمد و همچنین دسته ضد عرق و نرم با فرم ارگونومیک از دیگر ویژگی های خوب این محصول به شمار میرود .

دریل گیربکسی توسن پلاس مدل 0083D همانند دریل معمولی ضربه ای است ، با این تفاوت که دارای گیربکس می باشد .گیربکس باعث خواهد شد دستگاه در دو سرعت و قدرت متفاوت کار کند.دریل گیربکسی از نظر اندازه ، معمولا کمی از دریل های معمولی بزرگ تر است ولی به دلیل داشتن آرمیچر و دنده های قوی تر دارای قدرت بیش تری نیز می باشند.

شرکت توسن در تولید و طراحی این ابزار برقی برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از این دستگاه ، کلید الکترونیک دیمرداری را بر روی شاستی اصلی دستگاه برای تنظیم سرعت گردش دریل تعبیه کرده است که به سادگی در هنگام کار بتوان عملیات تغییر چرخش (چپ گرد-راست گرد) و تغییر سرعت را بدون هیچ وقفه ای انجام داد .

ویژگی های دریل گیربکسی توسن پلاس مدل 0083D

این دریل چکشی دارای قابلیت تنظیم جهت گردش به صورت چپ گرد ، راست گرد نیز می باشد سیستم خنک کنندگی با فن کار آمد و همچنین دسته ضد عرق و نرم با فرم ارگونومیک از دیگر ویژگی های خوب این محصول به شمار میرود .
دریل گیربکسی توسن پلاس مدل 0083D دارای سه نظام ۱۰ میلیمتری آچاری ، قطر سوراخکاری در چوب ۲۰ میلیمتر ، قطر سوراخکاری در فولاد ۱۰ میلیمتر است محفظه گیربکس آلومینیومی برای طول عمر بیشتر دستگاه از دیگر ویژگی های خوب آن محسوب میشود این ابزار برقی دارای توانی برابر با ۴۰۰ وات می باشد و دارای موتور دو دور گیربکسی خواهد بود .

شرکت توسن در تولید و طراحی این ابزار برقی برای سهولت هر چه بیشتر در استفاده از این دستگاه ، کلید الکترونیک دیمرداری را بر روی شاستی اصلی دستگاه برای تنظیم سرعت گردش دریل تعبیه کرده است که به سادگی در هنگام کار بتوان عملیات تغییر چرخش (چپ گرد-راست گرد) و تغییر سرعت را بدون هیچ وقفه ای انجام داد سرعت در حال آزاد این ابزار برقی ۰-۲۷۰۰ دور در دقیقه است که این عملیات به وسیله شستی که در دسته این دستگاه تعبیه شده است قابل اجرا خواهد بود .

• گیربکسی
دارای کلید قفل‌کن جهت استفاده مداوم
دارای گیره کمری جهت حمل آسان
دارای قطعات با کیفیت و با دوام
دارای دسته ضد تعریق
دارای گیربکس آۀومینیومی جهت افزایش طول عمر
طراحی و ساخت ارگونومیک
قابلیت کنترل الکترونیکی سرعت (دیمر)
• دارای گارانتی شرکت توسن

چکشی, گیربکسی, آچارخور
ارگونومیک با پوشش ضد تعریق
1050 وات
سرعت گردش آزادی بین 1200 تا 2800 دور در دقیقه