دریل 13 میلیمتر چکشی گیربکسی توسن TOSAN مدل 0081D

قیمت و فروش دریل 13 میلیمتر چکشی گیربکسی توسن TOSAN مدل 0081D به همراه توضیحات تخصصی و نقد و بررسی و راهنمایی DRILL

1,868,000 تومان

1,793,280 تومان

دریل 13 میلیمتر چکشی گیربکسی توسن TOSAN مدل 0081D

دریل 13 میلیمتر چکشی گیربکسی توسن TOSAN مدل 0081D

دریل چکشی توسن مدل ۰۰۸۱d ، مجهز به گیربکس دو سرعته بوده و دارای سیستم ضربه زن قوی و تعداد بالای ضربه در دقیقهو جهت نفوذ پذیری بهتر، سیستم خنک کنندگی با فن کار آمد، کابل برق 3 متری با روکش ضخیم می باشد. این دریل توسن همچنین دارای تنظیم کننده دور (دیمر)، دارای شستی قفل کن سوئیچ در حالت روشن، دسته ارگونومیک با پوشش ضد عرق، مجهز به شستی چپ گرد و راست گرد مجزا از سوئیچ، موتور پر قدرت و دارای کیف IMC می باشد.

موتوری با توان 1050 وات می‌تواند سرعت گردش آزادی بین 1200 تا 2800 دور در دقیقه را فراهم کند. 0081D Plus مجهز به سیستم خنک کنندگی با فن کارآمد است که مانع از گرم شدن بیش از حد دریل می‌شود. دسته ضد عرق و نرم با فرم ارگونومیک این دریل باعث می‌شود تا کار کردن با آن بسیار ساده باشد.

 دریل توسن دارای سه نظام ساده (آچارخور) با قابلیت کار با مته 1.5 تا 13 میلی‌متر را دارد.
مدل 0081d توسن با داشتن سیستم ضربه زن حالت چکشی را در پشت مته هنگام سوراخکاری فراهم می‌کند و همین مساله شرایط نفوذ مته را با سرعت بالاتری در اجسام سخت مانند سنگ و آجر ایجاد می‌کند.

 دریل توسن دارای یک گیربکس قوی و کارآمد است که مجهز به مکانیزم تعویض دور به صورت مکانیکی با استفاده از یک شستی می‌باشد. نیروی خود را از طریق برق شهری تامین می‌کند. بیشینه سرعت دوران این دریل 2800 دور بر دقیقه است. این دریل توانایی چرخش در دو جهت را دارد. با استفاده از این دریل قادر خواهید بود سوراخ‌هایی حداکثر با قطر 13 میلی‌متر در فلز و 20 میلی‌متر در سیمان یا مصالح مشابه، ایجاد کنید. این دریل با داشتن قابلیت چکشی با توان 1050 دریلی مناسب برای مصارف خانگی و تجاری و صنعتی است.

دریل چکشی توسن مدل 0081d دارای استاندارد TUV-GS نیز می باشد.

مجهز به گیربکس دو سرعته
دارای سیستم ضربه زن قوی
تعداد بالای ضربه در دقیقه ، جهت نفوذ پذیری بهتر
سیستم خنک کنندگی با فن کار آمد
کابل برق 3 متری با روکش ضخیم
دارای تنظیم کننده دور (دیمر)
دارای شستی قفل کن سوئیچ در حالت روشن- دسته ارگونومیک با پوشش ضد عرق
مجهز به شستی چپگردوراستگرد مجزا از سوئیچ- موتور پر قدرت
دارای کیف IMC

چکشی, گیربکسی, آچارخور