شرایط و ظوبط استفاده

روشهای خرید:

1. پرداخت آنلاین:

 شما با کلیه کارت های عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه داخل سایت ابزار مارک مبلغ خرید را پرداخت نمایید.

2.کارت به کارت:

پس از ثبت سفارش مبلغ سفارش خود را به شماره کارت (( 7490-2797-1011-5892 به نام آقای مهدی مهدوی حاجی)) واریز نموده و بعد از تکمیل فرآیند خرید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

3.پرداخت در محل تحویل:

امکان پرداخت در محل در حال حاضر تنها برای شهر تهران وجود دارد و سایر شهرها ملزم به پرداخت وجه قبل از ارسال سفارش می باشند. به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، ابزار مارک این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها شهر تهران بوده هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به صورت نقدی یا با استفاده از کارتخوان پرداخت نمایند

خواهشمند است نکات زیر را مطالعه نمایید:

1 : کالا ارسال شده باید مطابق با اطلاعات درج شده در وب سایت ابزار مارک باشد و در صورت مغایرت خریدار می تواند از دریافت محصول ممانعت بنمابد .

2 : ضمانت اصالت و سلامت کالا یا ابزار خریداری شده تا زمان تحویل به عهده ابزار مارک می باشد. برای تعویض کالا در صورتی که مشخصات ظاهری عدم استفاده از آن رعایت شده باشد و کارتن و کالا دچار تغییر نگردیده باشد تا 7 روز امکان پذیر بوده که هزینه عودت و ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد.

3 : در صورت ثبت سفارش همزمان چند مشتری برای یک کالا و اتمام موجودی آن کالا، اولویت براساس زمان پرداخت وجه بوده و وجه پرداختی دیگر خریداران، در همان روز به حساب بانکی خریدار واریز می گردد.

4 : ارسال کالاهای با بیش از قیمت 500.000 تومان در تهران رایگان ارسال می گردد. ( ارسال در تهران توسط پیک موتوری ابزار مارک و برای شهرستان ها متناسب با روش ارسال خریدار صورت خواهد گرفت و هزینه بر عهده خریدار است) .

5 : سفارش هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 14 ثبت شوند، نهایتا تا 24 ساعت بعد تحویل داده می‌شوند. سفارش هایی که پس از ساعت‌ ذکر شده ثبت شوند زمان 24 ساعت از اولین وقت روز کاری بعد محاسبه خواهد شد

6 : خریدار محترم لطفا در هنگام انتخاب نوع حامل برای ارسال کالا ( باربری, تیپاکس, پست) دقت نمایید که:

الف) باربری سریع ترین و معمول ترین نوع ارسال کالا میباشد و بیجک باربری روز بعد در واتس اپ برای شما ارسال میگردد؛ ضمنا لازم به ذکر میباشد که فقط اجناسی که در یک کارتن متوسط و یا بزرگ قرار می گیرد را می توان از طریق باربری حمل نمود زیرا باربری بسته های کوچک را قبول نمی کند

ب) در صورت انتخاب پست یا تیپاکس برای فرستادن مرسوله شما پس از تحویل کالا توسط ابزار مارک به اداره پست یا شرکت تیپاکس آنها یک اس ام اس مبنی بر تحویل کالای شما ارسال مینمایند و شما میتوانید لحظه به لحظه از مکان کالای خود اطلاع بیابید.