نماد اعتماد الکترونیکی

پایه مگنت دریل 32 میلیمتر آاگ AEG مدل DDH32RTP

قیمت, خرید و مشخصات پایه مگنت دریل 32 میلیمتر آاگ AEG مدل DDH32RTP به همراه بررسی تخصصی محصول .

AEG

69,800,000 تومان

67,706,000 تومان

پایه مگنت دریل 32 میلیمتر آاگ AEG مدل DDH32RTP

پایه مگنت دریل 32 میلیمتر آاگ AEG مدل DDH32RTP از محصولات نوآورانه شرکت آلمانی آاگ می باشد که مجهز شده به پایه‌ های مغناطیسی می باشد است, همین امر کمک بزرگی خواهد بود تا در شرایط کار متفاوت فعالیت های با حساسیت های مختلفی را انجام دهید.
پایه مگنت دریل 32 میلیمتر آاگ AEG مدل DDH32RTP به منظور سوراخ‌ کاری بر روی انواع فلزات کاربرد فراوانی دارد و امروزه در کشورهای پیشرفته قابلیت های خود را نشان داده و مصارف زیادی نیز به همراه دارد.
با توجه به اطلاعات مندرج توسط شرکت AEG این پایه مگنت دریل توانایی ایجاد حداکثر عمق سوراخکاری 120 میلی‌ متر را دارا می باشد و قابلیت استفاده به صورت افقی و عمودی را نیز برای کاربر فراهم می آورد.
این دستگاه قابل حمل و نقل می باشد و می توانید در هر مکانی از آن بهره ببرید. با تعبیه پایه‌ مغناطیسی موجب چسبندگی دستگاه به صفحات فلزی با میزان 20000 نیوتن می شود که یک عدد بسیار جالب و جذاب است.
به همین دلیل می توان پایه مگنت دریل 32 میلیمتر آاگ AEG مدل DDH32RTP در ارتفاعات نیز مورد استفاده قرار داد. این ابزار مجهز به گارد محافظتی بوده و بر میزان ایمنی کاربر در حین عملیات کاری خواهد افزود هم چنین یک سیستم الکترونیکی کنترل اضافه‌ بار را برای آن ایجاد نموده اند که خود این موضوع بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
مجهز به کلاچ اتوماتیک بوده و قطر دیافراگم آن برابر با 65 میلی متر می باشد که با تمام این ویژگی ها این دستگاه را به محصولی موفق قرار داده است.
وزن دستگاه 22 کیلوگرم می باشد.

25 ماه گارانتی شرکت اطلس کوشا.

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی پایه مگنت دریل 32 میلیمتر آاگ AEG مدل DDH32RTP به این صفحه مراجعه نماید.

65 میلیمتر
آلمان
22 کیلوگرم
220 ولت
20000 نیوتن