نماد اعتماد الکترونیکی

دریل پیچ گوشتی ضربه ای شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BSS12CLI

قیمت, خرید و مشخصات دریل پیچ گوشتی ضربه ای شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BSS12CLI به همراه بررسی تخصصی محصول .

AEG

6,880,000 تومان

6,604,800 تومان

دریل پیچ گوشتی ضربه ای شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BSS12CLI

همانطور که اطلاع دارین ابزارآلات آاگ AEG تکنولوژی منحصر به فرد ساخت آلمان برای آن ها به کار رفته است و نیز از طراحی مناسب و قدرتمند این برند معتبر بهره می برد. این دریل پیچ گوشتی با کمک باطری لیتیومی 12 ولت شارژی خود می تواند در عملیات های مختلف با رائه بهترین عملکرد نیازهای کاربر را برطرف سازد. دارای دو حالت پیچ گوشتی ساده و ضربه ایمی باشد.
دریل پیچ گوشتی ضربه ای شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BSS12CLI از یک گیربکس دو سرعته که می تواند 0 الی 2000 دور در دقیقه, هم چنین 0 الی 3000 ضربه در دقیقه در حالت آزاد و بدون درگیری را با کمک موتور شارژی خود در اختیار کاربر قرار دهد از این ویژگی می توانید برای زمانی که به قدرت بیشتر برای سوراخ کردن فلزات و سرعت بیشتر برای نفوذ بر چوب بهره ببرید.

مجهز به نگهدارنده ابزار 1/4 HEX می باشد. وزن خالص 1 کیلوگرم می باشد بوده.
بهره مند از سیستم کنترل سرعت و  قابلیت راست گرد و چپ گرد حرکت برای وارد کردن مته و خروج راحت تر مته از سطح مورد نظر است.
از دریل پیچ گوشتی ضربه ای شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BSS12CLI اطلاعات دقیق تری همچون حداکثر نیروی گشتاور آن که برابر با 115 نیوتن متر است و تعویض ملزومات بدون نیاز به ابزار اضافی را در اطلاعات دقیق کاتالوگ آن اشاره شده است.
دو عدد باتری لیتیومی ، شارژر, کیف مخصوصجز لوازم جانبی همراه این محصول است.  12 ماه گارانتی شرکت اطلس کوشا.

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی دریل پیچ گوشتی ضربه ای شارژی 12 ولت آاگ AEG مدل BSS12CLI به این صفحه مراجعه نماید.

شارژی, چکشی
آلمان
1 کیلوگرم
12 ولت
0 الی 2000 دور در دقیقه