نماد اعتماد الکترونیکی

چکش تخریب 15 کیلویی محک MAHAK مدل DEH-1800

قیمت, خرید و مشخصات چکش تخریب 15 کیلویی محک MAHAK مدل DEH-1800 به همراه بررسی تخصصی محصول .

4,345,000 تومان

چکش تخریب 15 کیلویی محک MAHAK مدل DEH-1800

چکش تخریب 46 ژول از محصولات حرفه ای شرکت محک می باشد. توان این چکش تخریب محک 1800 وات است. در بازار ایران به چکش تخریب، چکش برقی یا هیلتی نیز معروف می باشد. به دستگاه DEH-1800 قلم های شش گوش برای تخریب بتن و زمین متصل می شود. چکش تخریب 15 کیلویی دارای یک عدد کیف فلزی و دو عدد قلم نوک نیز و سر پهن تخریب همراه می باشد. مکانیزم ضربه در این مدل چکش تخریب از طریق تولید هوا می باشد. چکش تخریب محک را میتوان به عنوان یک ابزار تخریب قدرتمند برای تخریب زمین و بتن دانست. طراحی این مدل چکش تخریب محک بسیار پیشرفته می باشد. همچنین DEH-1800 محک دارای چاک حرفه ای SDS-MAX برای عملیات تخریب سنگین می باشد. این دستگاه تخریب درون یک کیف فلزی عرضه می گردد.

چکش تخریب 1800 وات محک دارای بدنه ی محکم و مقاوم در برابر ضربه و شکستگی می باشد. همچنین ابزار مجهز به سیستم ضد لرزش و چکشی است. امکان استفاده مته یا قلم 6 گوش نوک تیز و نوک پهن برای کار با این مدل چکش تخریب مهیا می باشد. میزان ولتاژ مصرفی 230 ولت و فرکانس 50 هرتز برای چکش تخریب محک است. نرخ تعداد ضربه در این مدل ابزار محک 1400 ضربه در دقیقه در حالت آزاد دستگاه می باشد. دسته های کمکی برای راحتی عملیات تخریب، خصوصا در تخریب بتن می باشد.

دارای يک سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش محک

چکش تخریب یا demolation-hammer یکی از پر کاربرد ترین ابزار های برقی برای انجام هر نوع تخریب می باشد. در واقع چکش تخریب ابزاری قدرتمند است که می توان با آن دیوارهای ساخته شده از بتن را تخریب کرد. از جمله کسانی که از چکش تخریب استفاده می کنند کسانی هستند که کار ساخت و ساز هستند . از چکش تخریب برای تخریب بتن،بلوک،کاشی و.. استفاده می شود. از چکش تخریب می توان برای تخریب سازه هایی که دارای ضخامت زیاد هستند و حتی اندازه بزرگی نیز دارند استفاده کرد. استفاده از چکش تخریب نیاز به مراقب و رعایت نکات ایمنی دارد. در هنگام کار با چکش تخریب توجه داشته باشید که کسی در اطراف شما نباشد و کاربر نیز از کلاه ایمنی، عینک محافظ و ماسک گرد و غبار استفاده کند. استفاده از دستکش نیز فراموش نشود. در زمان استفاده از چکش تخریب باید میزان فشار ثابتی به دستگاه وارد شود تا عمل تخریب به خوبی صورت گیرد. کاربر باید فشار محکمی به دستگاه چکش تخریب وارد کند تا سر چکش تخریب دچار لغزش نشود و مشکلی ایجاد نکند.
برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات چکش تخریب 15 کیلویی محک MAHAK مدل DEH-1800 به این صفحه مراجعه نماید.

ایران
15 کیلوگرم
1800 وات
14000 دور در دقیقه
710*170*310 میلیمتر