نماد اعتماد الکترونیکی

ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 4 بار

قیمت, خرید و مشخصات تخصصی ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 4 بار ساخت ترکیه

PAKKENS

1 تومان

در انبار موجود نیست

ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 4 بار 120 درجه

مختصری درباره شرکت پکنز PAKKENS

شرکت پکنز PAKKENS يکي از توليد کنندگان قديمي در زمينه ابزار دقيق و  توليد مانومتر و ترمومتر  مي باشد .

اين شرکت ترکيه اي در حقيقت يک شرکت انگليسي بوده که کشور ترکيه کلیه امتيازات آن را خريداري کرده و تمام تکنولوژي هاي آن متعلق به کشور انگلستان مي باشد .

اين امر باعث گردیده است تا پکنز يکي از برندهاي معتبر و مطمن محسوب گردد . کيفيت خوب اين محصول باعث شده است تا اين برند در ايران جايگاه ويژه اي پيدا کند و ابزار دقيق توليدي اين محصول در ايران خريداري شود.

اما متاسفانه اخیرآ برخی افراد اقدام به واردات اجناس چینی و بی کیفیت با نام تجاری پکنز و فروش آن در بازار ایران نموده اند که به همین سبب در هنگام خرید محصولات پکنز میبایست دقت بیشتری نمود, کلیه محصولات برند پکنز که توسط فروشگاه ابزار مارک توزیع میگردد ساخت کشور ترکیه میباشند و ازنظر کیفیت و اصالت کالا تضمین میگردند .

این محصول در یک صفحه به اپراتور میزان دما و فشار را نشان می دهد. که اغلب در سیستم های موتورخانه مورد استفاده می گردد. ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS  دارای بدنه فولاد مشکی رنگ می باشد و با قطر صفحه 100 میلیمتر ( 10 سانت ) امکان خوبی برای مشاهده دو کمیت دما و فشار در یکجا فراهم می نماید. درب شیشه ای به علاوه زروه برنجی نیز به استحکام  ساختمان این ابزار سنجش کمک شایانی می نماید. کانکشن ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS و دیگر تجهیزات داخلی از جنس برنج مرغوب بوده و به صورت اتصال از زیر با اتصال  ''BSP 1/2 در رنج 120 درجه موجود می باشد. لازم بذکر است استاندارهای CE ,EN 837-1,EN 1 توسط مراجع ذیصلاح اخذ گردیده است.

فروش اینترنتی ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 4 بار 120 درجه در مدرن ابزار
فروش اینترنتی محصولات پکنز در ایران

مشخصات ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS :
جنس بدنه : فولاد مشکی
رنج فشار : 4 بار
رنج دما : 120 درجه
اتصال : عمودی برنجی "1/2 G

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی ترمومتر مانومتر پکنز PAKKENS صفحه 10 سانت عمودی 4 بار 120 درجه به این صفحه مراجعه نماید.

ترمومتر مانومتر
ترکیه
فولاد مشکی الکترواستاتیک کوره ای
عمودی "1/2 G
4 بار
100 میلیمتر (10 سانت)