علف زن دوشی اکومکس ECO-MAX مدل NT-CG520

قیمت, خرید و مشخصات علف زن دوشی اکومکس ECO-MAX مدل NT-CG520 به همراه بررسی تخصصی محصول .

3,050,000 تومان

2,250,000 تومان

علف زن دوشی اکومکس ECO-MAX مدل NT-CG520

علف زن ( علف تراش ) و انواع آن :

علفتراش ، حاشیه زن یا علفزن یکی از وسایل ضروری در کشاورزی و باغبانی با کاربردهای متعدد می باشد. علفتراش ها مارک های بسیار متنوعی دارند و با کیفیت های مختلف عرضه می شوند. همین امر باعث شده است تا تصمیم گیری برای خرید یک دستگاه علفتراش خوب کمی سخت شود. ابزار مارک قصد دارد با ارائه تمام جزئیات مربوط به هر علفتراش، شما همراهان را در انتخاب یک دستگاه علفزن دوشی یا پشتی خوب بسته به کاربردی که برای شما خواهد داشت، بیشتر راهنمایی نماید. در این صفحه حاشیه زن اکومکس مدل دوشی معرفی خواهد گردید

مشخصات و بررسی تخصصی علف زن دوشی اکومکس ECO-MAX مدل NT-CG520 :

علفزن دوشی اکومکس دستگاهی مناسب و باکیفیت بوده و قیمت مناسب آن نیز جزو محاسن این محصول میباشد که موجب گردیده دستگاه حاشیه زن دوشی اکومکس یک دستگاه اقتصادی برای کشاورزان و باغداران محسوب گردد, علفزن دوشی دو زمانه مکس دارای موتور 52  سی سی میباشد. این علف زن برای نصب انواع الحاقی مناسب می باشد و از آن می توان برای نصب الحاقی های شخمزن، وجین کن ، علف جمع کن و نیز اره استفاده نمود.


 این علفزن دوشی که از موتور 52  سی سی بهره می برد. قدرت خروجی موتور معادل حدود ۲.۴ اسب بخار دارد. نوع موتور حاشیه زن اکومکس بنزینی و از نوع دو زمانه است. این موتور برای انجام کارهای سنگین و برش علوفه بسیار مناسب می باشد. علف زن اکومکس از شاسی مناسبی بهره می برد میله علفتراش دارای قطر ۲۶ میلیمتر می باشد

علفتراش ECO MAX مجهز به موتور دو زمانه می باشد که این امر باعث کاهش میزان تلفات نیرو و کم شدن خرابی ها می گردد و باید روغن و بنزین را مخلوط و سپس به درون باک انتقال داد. نسبت اختلاط توصیه شده 1 به 25 است.

اقلام همراه علف زن دوشی اکومکس ECO-MAX مدل NT-CG520 :

تیغه ۳ پر
توپی چمنزن پلاستیکی
آچار آلات و پیچ های همراه
بند دوشی
محافظ پلاستیکی تیغه
قیف سوخت و محفظه اختلاط سوخت و روغن
دفترچه راهنما

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی علف زن دوشی اکومکس ECO-MAX مدل NT-CG520 به این صفحه مراجعه نماید.
علف زن دوشی دو زمانه روغن و بنزین مختلط به نسبت ۱ به ۲۵ یعنی به ازای هر لیتر بنزین ۴۰ سی سی روغن مخصوص یا موتور به بنزین اضافه گردد.
12 کیلوگرم
52 سی سی