اینورتر 300 آمپر ماسفت آپ اسپریت مدل MMA-300

قیمت, خرید و مشخصات اینورتر 300 آمپر ماسفت آپ اسپریت مدل MMA-300 به همراه بررسی تخصصی محصول .

UPSPIRIT

3,160,000 تومان

2,860,000 تومان

اینورتر 300 آمپر ماسفت آپ اسپریت مدل MMA-300

طرز کار دستگاه جوش اینورتر به چه صورت است؟

این سؤال که دستگاه جوش اینورتر چگونه کار می‌کند، شاید اصلی‌ترین سؤال جوشکاران برای انتخاب این دستگاه باشد. کابل برق ورودی دستگاه جوش اینورتر از تک فاز دو رشته برای جریان 220 ولت شهری AC می‌باشد که این جریان AC توسط یکسری از سوئیچ‌ها به جریان متناوب DC تبدیل می‌شود. مقدار جریان خروجی و ولتاژ دستگاه جوش اینورتر قابل تنظیم می‌باشد و در طول فرایند جوشکاری توسط ولوم آمپر خروجی دستگاه جوش کنترل می‌شود. طرز کار دستگاه جوش اینورتر از فنّاوری روز دنیا بهره گرفته است و نسبت با دستگاه جوش ترانسفورماتور بسیار کم‌حجم، سبک و همچنین مصرف برق بسیار کمتری دارد.
البته در پاسخ به این سؤال که دستگاه جوش اینورتر چگونه کار می‌کند و اساساً در مورد طرز کار دستگاه جوش اینورتر، منبع تغذیه AC را به ولتاژ خروجی قابل‌استفاده پایین‌تر تبدیل می‌کند، به‌عنوان مثال از 240 ولت AC به خروجی 20 ولت DC.
با ساخت دستگاه جوش اینورتر برخلاف دستگاه‌های معمولی مبتنی بر ترانسفورماتور که برای تنظیم ولتاژ به ترانسفورماتور بزرگ وابسته هستند، از یک سری اجزای الکترونیکی برای تبدیل نیرو استفاده شد.
اینورتر با افزایش فرکانس منبع تغذیه اولیه از 50Hz تا 20،000 – 100،000 هرتز کار می‌کند. این کار با استفاده از کلیدهای الکترونیکی انجام می‌شود که برق را سریع خاموش می‌کند (حداکثر تا یک میلیونم ثانیه). با کنترل منبع تغذیه از این طریق ، قبل از ورود به ترانسفورماتور، می‌توان اندازه ترانسفورمر را بسیار کاهش داد.

مختصری درباره برند آپ اسپریت upspirit

آپ اسپريت يک شرکت توليد کننده ابزارآلات مي باشد که در ايران جز پرفروش ترين محصولات به شمار مي رود. اين موضوع به اين دليل است که آپ اسپريت محصولاتي با قيمت مناسب و کيفيت بالا را ارائه مي دهد .آپ اسپريت يک شرکت ساخت چين است و به دليل فراواني لوازم يدکي آن در بازار ايران، در صورت خرابي و آسيب دستگاه، به سرعت مي توان آن را تعمير کرد و اين يک مزيد خوب براي کاربران است .

بررسی و مشخصات فنی اینورتر 300 آمپر ماسفت آپ اسپریت مدل MMA-300

اینورتر آپ اسپریت مدل MMA-300 ، داراي وزني معادل 6.5 کيلوگرم و ابعادي 48.5 * 46.5 * 34.5 سانتي متر بوده که به راحتي مانند يک ساک دستي مي توان آن را جابجا کنيد، منيع انرژي اين اينورتر الکتريکي بوده و حداکثر جريان 300 آمپر را توليد خواهد کرد.
نوع جوش  اين اينورتر   از نوع قوس الکتريکي SMAW ،ماسفت مي باشد از ديگر ويژگي هاي اين اينورتر مي توان کار با الکترود نمره 4 به طور دائم اشاره کرد.

صفحه نمایشکر آن قابلیت نمایش شدت جریان را دارد. لازم به ذکر است که دو ولوم بوده که یکی برای تنظیم شدت جریان و دیگری برای تنظیم میزان قوس (ARC FORCE) در جوشکاری در نظر گرفته شده است. دریچه هوای دستگاه نیز از گرم شده دستگاه جلوگیری می کند و به کاربر این امکان را می دهد تا ساعت های طولانی با دستگاه کار کند. در ضمن دستگاه دارای کلاس حفاظتی IP21 است.
چرخه جوشکاري در اينورتر 300 آمپر آپ اسپريت مدل MMA-300 معادل 60% بوده و بايد به آن توجه داشت. اين ميزان نشان دهنده کار بصورت دائم و استراحت دستگاه مي باشد .

اقلام همراه دستگاه جوش اینورتر 300 آمپر آپ اسپریت مدل MMA-300 شامل :

کابل، انبر، ماسک و فرچه جوشکاری

مشخصات اینورتر 300 آمپر ماسفت آپ اسپریت مدل MMA-300

دو ولوم

تک فاز

کلاس حفاظتی IP21

قدرت 300-500 آمپر

از نوع اینورتر و کم مصرف

نوع جوش: قوس الکتریکی SMAW،ماسفت

دارای صفحه نمایشگر دیجیتال

دارای درچه هوا برای خنک کردن دستگاه

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی اینورتر 300 آمپر ماسفت آپ اسپریت مدل MMA-300 به این صفحه مراجعه نماید.

300 آمپر
220 ولت
48.5 * 46.5 * 34.5 سانتی متر
کابل، انبر، ماسک و فرچه جوشکاری