اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B

قیمت, خرید و مشخصات اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B به همراه بررسی تخصصی محصول .

OKEM

1,859,000 تومان

1,599,000 تومان

اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B

اره زنجیری و انواع آن :

اره زنجیره ای یا اره موتوری از نام های دیگر اره های بنزینی هستند، این ابزار یکی از مهمترین ابزارآلات یک باغبان حرفه ای محسوب می شود. اره های زنجیره ای با توجه به نوع سوخت به دو دسته اره زنجیره ای برقی و بنزینی تبدیل می شوند. اره های بنزینی به دلیل دردسترس بوده و نبود محدودیت پرفروش تر از اره های برقی هستند. اره های زنجیره ای معمولا دو سرعته هستند و کاربر می تواند گشتاور اره را به دلخواه خود تنظیم نماید.

نکاتی که باید در هنگام خرید اره زنجیری به آن توجه داشت:

طول تیغه ها : طول تیغه یا ساطور اره زنجیری میزان برش را معین می کند اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از اره بصوزت حرفه ای نمی خواهید استفاده کنید می توانید یک اره با طول تیغه کمتر را تهیه کنید شما می توانید با یک اره با طول کمتر قطر های زیاد را ها هم اره کنید فقط فرایند عملیات طولانی تر خواهد شد. اما بطور استاندار حداقل ۵ سانتی متر طول اره شما باید از قطر تنه درخت بیشتر باشد.

قدرت و نوع موتور : در اره های بنزینی قدرت موتور بر اساس حجم موتور سنجیده می شود هرچه حجم موتور بیشتر باشد قدرت اره بیشتر است، و در اره های برقی مقدار قدرت موتور اره برقی براساس وات می باشد هرچه این مقدار بالا تر برود قدرت اره برقی بیشتر است.

اره زنجیره ای از جمله خطر ناکترین وسایل و ابزار آلات می باشد که تا به حال کشف شده است ، در هنگام استفاده از آن تمام نکات ایمنی را رعیت کنید . علاوه بر آن لطفا توجه داشته باشید اره ای مناسب با توانایی خود انتخاب کنید به گونه ای که به راحتی بر روی آن تسلط داشته باشید.

مشخصات فنی اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B :

نخستین ویژگی اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B روغن کاری اتوماتیک دستگاه و کاربرات تایوانی استفاده شده در آن است ضمنا این مدل دارای استارت هندلی روان و کلاج است.

این اره بنزینی زنجیری دارای تیغه ای به طول ۵۰ سانت و و موتور قدرتمند با ۳ اسب بخار قدرت می باشد که به راحتی نیاز هر کاربری را برطرف خواهد کرد.حجم موتور استفاده شده در این مدل ۵۲ سی سی می باشد که برای یک اره زنجیری ایده آل میباشد.

اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B دارای وزنی معادل ۷ کیلوگرم است که جزء دستگاه های سبک محسوب می شود و علاوه بر راحتی کاربر سرعت و دقت عمل برای کاربر افزایش میدهد.

اقلام همراه اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B :

اچار شمع، پیچ گوشتی، آلن، سوهان، روکش زنجیر مناسب کارهای سبک و کم حجم

مشخصات اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B :

نوع : زنجیری/ بنزینی
مناسب برای : برش چوب
وزن : 7 کیلوگرم
برند : اوکم
نوع تیغه : 50 سانتی
قدرت موتور : 3 اسب بخار
حجم موتور : 52 سی سی
قابلیت روغن کاری اتوماتیک دستگاه
دارای استارت هندلی بسیار روان
دارای کلاچ
کاربرات ساخت تایوان
دارای تیغه بسیار محکم و برنده
کیفیت ساخت بالا
وزن کم جهت سهولت در استفاده کاربر
مناسب جهت کارهای سبک و کم حجم

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی اره بنزینی زنجیری اوکم مدل GS003B به این صفحه مراجعه نماید.
زنجیری
7 کیلوگرم
3 اسب
اچار شمع، پیچ گوشتی، آلن، سوهان، روکش زنجیر, ساطوری, زنجیر و...