نماد اعتماد الکترونیکی

اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85

قیمت, خرید و مشخصات اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85 به همراه بررسی تخصصی محصول.

DCA

2,990,000 تومان

لطفا پیش از واریز وجه تماس بگیرید

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85

در این توضیحات به نحوه صحیح عملکرد و همچنین نکات اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85 را برای شما بازگو خواهیم نمود.
اره های عمود بر یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین ابزار های موجود برای فعالیت های نجاری است، از اره عمود بر به منظور برش های سطحی و یا نقاطی از چوب و منسوجات چوبی که اشکال خاصی دارند مورد استفاده قرار گرفته می شود.
اره های عمود را می توان به دو دسته ی اصلی صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم بندی کرد . اره های صنعتی عموما دارای گیربکس فولادی می باشند که در جلوی دستگاه قرار دارند ، و به دلیل وجود این قسمت می توان از آن در مدت زمان بسیار زیادی استفاده نمود و فشار زیادی را بر آن وارد کرد. در نوع نیمه صنعتی از اره های عمود بر برای افرادی که به صورت نیمه حرفه ای در نجاری مشغول هستند کاربرد بیشتری دارد, اره اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85 را می توان در دسته نیمه صنعتی جای داد که از توانایی آن برش چوب, فلز و حتی پلاستیک نام برد که با سه نوع تیغه همراه می توانید این عمل را انجام دهید و معمولا از قدرت کمتری نسبت به اره های عمود بر صنعتی دارند .

اره های عمود بر بهره مند از موتور مسی می باشند که توان گشت آور آن ها به یک تیغه ی عمودی منتقل می شود و آن را به بالا و پایین حرکت می دهد این تیغ اره به عمق کار چوب نفوذ می کند و براحتی باعث برش سوژه می گردد.
از ویژگی های اره های عمود بر این تیغه را می توان به صورت بسیار آسان قابل تعویض کرد که این مورد در تمامی این ابزارآلات صادق است.

بررسی اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85 :

اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85 همچنین مجهز به دسته ارگونومی, سیستم ضد لرزش در خود دارد که به انجام فعالیت یا کاهش خستگی برای کاربر کمک خواهد کرد.

با توجه به توان 580 واتی آن تیغه را با سرعتی بین 500 تا 3100 دور در دقیقه به حرکت درآورد تا سرعت دستگاه در شش حالت مختلف توسط کاربر قابل تنظیم خواهد بود, اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85 مجهز به کلید تنظیم سرعت ( دیمردار ) و قفل کن سوییچ میباشد .این دستگاه وزنی معادل 2.5 کیلوگرم دارد .
اره عمود بر AMQ85 مجهز به یک موتور 580 واتی بوده و استفاده از اره عمود بر دی سی ای می توانید برشی به عمق 65 میلیمتر در چوب و 10 میلیمتر در فلزات بوجود آورد.

مجهز به کلید تنظیم جریان باد به منظور پاکسازی مسیر عملیات.

یک جفت ذغال, سه عدد تیغه چوب و پلاستیک و فلز جز لوازم جانبی همراه این محصول است.  18 ماه گارانتی شرکت نگین.


برای اصلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی اره عمود بر 580 وات دی سی ای DCA مدل AMQ85 به این صفحه مراجعه نماید.

عمودبر
چین
2.7 کیلوگرم
220 ولت
580 وات
500 الی 3100 دور در دقیقه