اره عمودبر 710 وات هیوندای HYUNDAI مدل HP7180-JS

قیمت, خرید و مشخصات اره عمودبر 710 وات هیوندای HYUNDAI مدل HP7180-JS به همراه بررسی تخصصی محصول .

HYUNDAI

2,200,000 تومان

اره عمودبر 710 وات هیوندای HYUNDAI مدل HP7180-JS

اره عمودبر تمام گیربكسی 710 وات هیوندای با حداكثر عمق برش در چوب 80 میلیمتر و در فلز 8 میلیمتر می باشد و دارای كلید دیمردار 6 حالته جهت شروع نرم و مجهز به لیزر جهت تنظیم خط برش است. از 5 سال خدمات و پشتیبانی و 9 ماه ضمانت معتبر بهره می برد و ساخت کره جنوبی می باشد. در هر كارتن آن 4 دستگاه وجود دارد که مناسب خریدهای عمده است.

مشخصات اره عمودبر 710 وات هیوندای HYUNDAI مدل HP7180-JS
اره عمود بر هیوندای 710 وات مدل HP7180-JS دارای موتور قدرتمند 710 وات و دیمر تنظیم سرعت 6 حالته جهت شروع می‌باشد. از نکات قابل توجه این اره عمود بر می‌توان به برش چوب تا قطر 80 میلی‌متر و فلز تا قطر 8 میلی‌متر اشاره کرد. اره عمود بر هیوندای 710 وات مدل HP7180-JS مجهز به لیزر جهت تنظیم خط برش است و همراه با تیغ مخصوص برش چوب، تیغ مخصوص برش آهن، ذغال اضافه، شاخص اندازه‌گیری، آچار آلن و 12 ماه گارانتی عرضه می‌گردد, دارای دیمر 6 حالته جهت شروع نرم , قابلیت تنظیم زاویه صفحه برش, مجهز به لیزر جهت تنظیم خط برش,
معرفی اره عمود بر, به همراه ذغال اضافه , آچار آلن و شاخص اندازه گیری می باشد.
اره عمود بر برای برش انواع مواد از جمله چوب، فیبر، پلاستیک، نئوپان، سرامیک، انواع فلزات و دیگر مواد با ضخامت‌های کم کاربرد دارد. برش در اره عمود بر به صورت حرکت سریع به بالا و پایین و برعکس انجام می‌شود و در برخی مدل‌ها علاوه بر حرکت بالا به پایین همزمان امکان حرکت به سمت جلو و عقب نیز وجود دارد که باعث افزایش کنترل و بهبود برش کاری می‌شود که به حالت حرکت پاندولی معروف است. برخی افراد اره‌های عمود بر با حالت حرکت پاندولی را با دور نیز معرفی می‌کنند. با اره‌های عمود بر می‌توانید برش‌های عمودی، افقی، منحنی یا ترکیبی از آنها را در انواع مواد ایجاد نمایید. بخاطر این خصوصیت برش کاری، این نوع اره در کارگاه‌های نجاری، کارگاه‌ها و کارخانجات مختلف، حتی خانه‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. قدرت موتور، عمق برش کاری، امکان برش با زاویه، قابلیت تنظیم سرعت و دورهای حرکت پاندولی، قابلیت اتصال به مکنده از خصوصیات مورد توجه مصرف‌کنندگان این ابزار است.

اره عمودبر 710 وات هیوندای HYUNDAI مدل HP7180-JS :
اره های عمود بر را می توانیم یکی از مهم‌ترین و اصلی ترین ابزار های برقی نجاری بدانیم، از این ابزار برای برش های سطحی و یا نقاطی از چوب که اشکال خاصی دارند مورد استفاده قرار گرفته می شود . اره های عمود بر به دو دسته ی صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می گردند .اره های صنعتی دارای گیربکس فولادی هستند که در جلوی دستگاه قرار دارند ، و به دلیل وجود این قسمت می توان از آن در مدت زمان بسیار زیادی استفاده نمود و فشار زیادی را بر آن وارد کرد . در نیمه صنعتی از اره ها برای افرادی که به صورت نیمه حرفه ای در نجاری مشغول هستند کاربرد خواهند داشت و معمولا از قدرت کمتری نسبت به اره های عمود بر صنعتی دارند .

بارزترین مشخصات ابزار نجاری اره عمودبر 710 وات هیوندای HYUNDAI مدل HP7180-JS :
اره عمود بر 710 وات هیوندای جهت داشتن شروع نرم کار دارای دیمر 6 حالته می باشد, برای اره عمود بر هیوندای لیزر جهت تنظیم خط برش در نظر گرفته شده است .از متعلقات این دریل HP7180-JS می توان به ذغال اضافه , آچار آلن و شاخص اندازه گیری نام برد . تیغ اره چوب بر و تیغ اره آهن بر از لوازمی است که با این ابزار به بازار عرضه شده است که دو عدد باتری جهت چراغ لیزر دستگاه نیز در آن موجود می باشد .

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی اره عمودبر 710 وات هیوندای HYUNDAI مدل HP7180-JS به این صفحه مراجعه نمایید

کره جنوبی
220 ولت
710 وات