نماد اعتماد الکترونیکی

ترمومتر ترموستات پکنز PAKKENS صفحه 6 دنباله 2 متری 250 درجه

قیمت,خرید و مشخصات ترمومتر ترموستات پکنز PAKKENS صفحه 6 دنباله 2 متری 250 درجه

PAKKENS

1 تومان

در انبار موجود نیست

ترمومتر ترموستات پکنز PAKKENS صفحه 6 دنباله 2 متری 250 درجه

مختصری درباره شرکت پکنز PAKKENS

شرکت پکنز PAKKENS يکي از توليد کنندگان قديمي در زمينه ابزار دقيق و  توليد مانومتر و ترمومتر  مي باشد .

اين شرکت ترکيه اي در حقيقت يک شرکت انگليسي بوده که کشور ترکيه کلیه امتيازات آن را خريداري کرده و تمام تکنولوژي هاي آن متعلق به کشور انگلستان مي باشد .

اين امر باعث گردیده است تا پکنز يکي از برندهاي معتبر و مطمن محسوب گردد . کيفيت خوب اين محصول باعث شده است تا اين برند در ايران جايگاه ويژه اي پيدا کند و ابزار دقيق توليدي اين محصول در ايران خريداري شود.

اما متاسفانه اخیرآ برخی افراد اقدام به واردات اجناس چینی و بی کیفیت با نام تجاری پکنز و فروش آن در بازار ایران نموده اند که به همین سبب در هنگام خرید محصولات پکنز میبایست دقت بیشتری نمود, کلیه محصولات برند پکنز که توسط فروشگاه ابزار مارک توزیع میگردد ساخت کشور ترکیه میباشند و ازنظر کیفیت و اصالت کالا تضمین میگردند .

ترموستات صفحه 63mm دنباله دار دو متری پکنز PAKKENS در واقع ترکیبی از ترمومتر و یک یا چند سوئیچ است که روی یک یا چند دمای خاصی تنظیم می شود، زمانی که دمای سیال در محیط به میزانی که از پیش برای ترموستات تنظیم شده برسد، دستگاه به پمپ یا شیر یا مشعل فرمان می دهد تا جریان فشار یا دما را قطع یا وصل نماید. این قطع و وصل به صورت یک سیگنال ON/OFF به ازای هر سوئیچ صورت می گیرد و کاربردهای بسیاری در دستگاه های صنعتی و حتی ساختمان های مسکونی دارد. ساز و کارهای مختلفی در این نوع گیج های نمایش و اندازه گیری دما وجود دارد که هرکدام عملکرد متفاوتی دارند، بیشترین نوعی از گیج که به همراه سوئیچ ساخته می شود از انواع ترمومتر های گازی می باشد که دارای دنبالۀ بلندی هستند و این امر به کاربر امکان فاصله ی مناسب از منبع گرما را می دهد. به طور کلی ترموستات وسیله ای است که میزان دما را در محیط تنظیم نگاه می دارد.

مشخصات ترمومتر ترموستات پکنز PAKKENS :
اندازه صفحه 63 میلیمتر (6 سانت)
نوع گیج : ترمومتر ترموستات گازی دنباله دار –Gas capillary Thermostat
جنس بدنه : فولاد مشکی
محل اتصال : 3/8 برنجی دنده ای
کپیلاری یا دنباله ی ترموستات طول 2 متر
همراه ترموستات یک غلاف 6 سانتی متر از جنس برنج موجود است
رنج اندازه گیری دما : 0 تا 250 درجه سانتیگراد
نوع سوئیچ : تک کنتاک
محدودۀ دمایی محیط برای عملکرد دستگاه : 40- تا 60+ درجۀ سانتیگراد
ایمنی بالا و طول عمر زیاد
استاندارد حفاظتی : IP 41
استاندارد EN13190

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی ترمومتر ترموستات پکنز PAKKENS صفحه 6 دنباله 2 متری 250 درجه به این صفحه مراجعه نماید.

ترموسوئیچ