دستگاه جوش اینورتر پورشه PURCSHE مدل MMA- 300S

قیمت, خرید و مشخصات دستگاه جوش اینورتر پورشه PURCSHE مدل MMA- 300S به همراه بررسی تخصصی محصول .

3,850,000 تومان

2,950,000 تومان

در انبار موجود نیست

دستگاه جوش اینورتر پورشه PURCSHE مدل MMA- 300S

طرز کار دستگاه جوش اینورتر به چه صورت است؟

این سؤال که دستگاه جوش اینورتر چگونه کار می‌کند، شاید اصلی‌ترین سؤال جوشکاران برای انتخاب این دستگاه باشد. کابل برق ورودی دستگاه جوش اینورتر از تک فاز دو رشته برای جریان 220 ولت شهری AC می‌باشد که این جریان AC توسط یکسری از سوئیچ‌ها به جریان متناوب DC تبدیل می‌شود. مقدار جریان خروجی و ولتاژ دستگاه جوش اینورتر قابل تنظیم می‌باشد و در طول فرایند جوشکاری توسط ولوم آمپر خروجی دستگاه جوش کنترل می‌شود. طرز کار دستگاه جوش اینورتر از فنّاوری روز دنیا بهره گرفته است و نسبت با دستگاه جوش ترانسفورماتور بسیار کم‌حجم، سبک و همچنین مصرف برق بسیار کمتری دارد.
البته در پاسخ به این سؤال که دستگاه جوش اینورتر چگونه کار می‌کند و اساساً در مورد طرز کار دستگاه جوش اینورتر، منبع تغذیه AC را به ولتاژ خروجی قابل‌استفاده پایین‌تر تبدیل می‌کند، به‌عنوان مثال از 240 ولت AC به خروجی 20 ولت DC.
با ساخت دستگاه جوش اینورتر برخلاف دستگاه‌های معمولی مبتنی بر ترانسفورماتور که برای تنظیم ولتاژ به ترانسفورماتور بزرگ وابسته هستند، از یک سری اجزای الکترونیکی برای تبدیل نیرو استفاده شد.
اینورتر با افزایش فرکانس منبع تغذیه اولیه از 50Hz تا 20،000 – 100،000 هرتز کار می‌کند. این کار با استفاده از کلیدهای الکترونیکی انجام می‌شود که برق را سریع خاموش می‌کند (حداکثر تا یک میلیونم ثانیه). با کنترل منبع تغذیه از این طریق ، قبل از ورود به ترانسفورماتور، می‌توان اندازه ترانسفورمر را بسیار کاهش داد.

معرفی دستگاه جوش اینورتر پورشه PURCSHE مدل MMA- 300S :

دستگاه اینورتر جوشکاری پورشه مدل MMA-300S دارای سه بر و دارای تکنولوژی ماسفت  میباشد که دارای قابلیت جوش دادن الکترود تا نمره 4 و جوشکاری دائم الکترود 3 هست اما از مزایای دستگاه‌های جوش با تکنولوژی ماسفت نسبت به تکنولوژی IGBT می‌توان به هزینه‌های کمتر تعمیر و نیز کارایی بیشتر این تکنولوژی در شرایط آب و هوایی تمامی شهرهای کشورمان اشاره نمود.همچچنین در نواسانات برق سیستم ماسفت بسیار مقاوم تر از تکنولوژی IGBT است.

مشخصات دستگاه جوش اینورتر پورشه PURCSHE مدل MMA- 300S :

اقلام همراه :
کابل جوش کابل اتصال - انبر جوش و انبر اتصال- 2 عدد کانکتور
ابعاد :
35x25x15 سانتی‌متر
قابلیت جوش دادن الکترود تا سایز 4
چرخه جوشکاری 60%

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی دستگاه جوش اینورتر پورشه PURCSHE مدل MMA- 300SMCT200 به این صفحه مراجعه نماید.

دستگاه جوش اینورتر
4.8 کیلوگرم
200 آمپر
220 ولت
35x25x15 سانتی‌متر
کابل جوش کابل اتصال - انبر جوش و انبر اتصال- 2 عدد کانکتور