اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا ARVA مدل 2117

قیمت, خرید و مشخصات معرفی اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا ARVA مدل 2117 به همراه بررسی تخصصی محصول.

ARVA

1,945,000 تومان

1,845,000 تومان

در انبار موجود نیست

اینورتر جوشکاری آروا 160 آمپر مدل 2117

مختصری درباره اینورتر جوشکاری :

دستگاه جوش اینورتر نوعی دستگاه جوش است که منبع تغذیه آن قادر به فراهم آوردن جریان بالای جوشکاری را دارا می‌باشد. دستگاه جوش اینورتر با کمک یک سری ریکتیفایر و سوئیچ حالت جامد جریان متناوب 60​​ هرتز (AC) برق ورودی را به جریان (DC) خروجی تبدیل می‌کند. مقدار جریان خروجی و ولتاژ قابل تنظیم بوده و در طول فرآیند جوشکاری کنترل می‌شود. دستگاه جوش اینورتر به طور قابل توجهی سبک‌تر و همچنین مصرف برق کمتر نسبت به دستگاه جوش سنتی دارند.

معرفی برند آروا :

برند آروا (Arva) به عنوان یک برند ایرانی، در راستای حمایت از تولید ملی و ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم و با هدف کسب رضایت مشتریان؛ در جهت رونق و پیشرفت صنعت ابزارآلات کشور گام برمی‌دارد. این شرکت در زمینه عرضه ابزارهای برقی و شارژی و همچنین ابزارهای دستی فعالیت می‌کند که در این بین می‌توان به انواع دریل‌ها، پیچ گوشتی‌ها، آچارهای بکس، اینورتر و ابزارآلات ایمنی اشاره کرد.

معرفی اینورتر جوشکاری آروا 160 آمپر مدل 2117

این اینورتر جوشکاری دارای فن 5500 دور میباشد، همچنین دارای سیستم قطع‌کن محافظتی و خروجی آن تا 160 آمپر قابل تنظیم است. اینورترهای جوشکاری در سایزها و قدرت‌های متفاوتی تولید می‌شوند و حتما این دو فاکتور مهم در هنگام خرید مد نظر شما نیز می‌باشد این دستگاه علاوه بر قدرت بالا دارای وزن مناسب  و یک بند رو دوشی است که جابجایی دستگاه را سهل و آسان می‌کند. اینورتر جوشکاری آروا 160 آمپر مدل 2117 مجهز به سیستم‎ IGBT ‎به منظور قدرت بیشتر جوشکاری و کاهش اتلاف توان، بدنه‌ای فلزی با کیفیت و مقاوم و تک فاز است و قابلیت جوش الکترود 2/5 به طور دایم و الکترود 3/2 مقطعی ‏را دارا می‌باشد. و در آخر نیز برای راحتی حال مشتریان، شرکت آروا این محصول را همراه با  24 ماه گارانتی عرضه می‌نماید.

برای اطلاع از قیمت, خرید و مشخصات تخصصی معرفی اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا ARVA مدل 2117 به این صفحه مراجعه نماید.

ایران
2 کیلوگرم
160 آمپر واقعی