اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO

قیمت, خرید و مشخصات اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO به همراه بررسی تخصصی محصول .

4,297,000 تومان

3,597,000 تومان

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO

طرز کار دستگاه جوش اینورتر به چه صورت است؟
این سؤال که دستگاه جوش اینورتر چگونه کار می‌کند، شاید اصلی‌ترین سؤال جوشکاران برای انتخاب این دستگاه باشد. کابل برق ورودی دستگاه جوش اینورتر از تک فاز دو رشته برای جریان 220 ولت شهری AC می‌باشد که این جریان AC توسط یکسری از سوئیچ‌ها به جریان متناوب DC تبدیل می‌شود. مقدار جریان خروجی و ولتاژ دستگاه جوش اینورتر قابل تنظیم می‌باشد و در طول فرایند جوشکاری توسط ولوم آمپر خروجی دستگاه جوش کنترل می‌شود. طرز کار دستگاه جوش اینورتر از فنّاوری روز دنیا بهره گرفته است و نسبت با دستگاه جوش ترانسفورماتور بسیار کم‌حجم، سبک و همچنین مصرف برق بسیار کمتری دارد.
البته در پاسخ به این سؤال که دستگاه جوش اینورتر چگونه کار می‌کند و اساساً در مورد طرز کار دستگاه جوش اینورتر، منبع تغذیه AC را به ولتاژ خروجی قابل‌استفاده پایین‌تر تبدیل می‌کند، به‌عنوان مثال از 240 ولت AC به خروجی 20 ولت DC.
با ساخت دستگاه جوش اینورتر برخلاف دستگاه‌های معمولی مبتنی بر ترانسفورماتور که برای تنظیم ولتاژ به ترانسفورماتور بزرگ وابسته هستند، از یک سری اجزای الکترونیکی برای تبدیل نیرو استفاده شد.
اینورتر با افزایش فرکانس منبع تغذیه اولیه از 50Hz تا 20،000 – 100،000 هرتز کار می‌کند. این کار با استفاده از کلیدهای الکترونیکی انجام می‌شود که برق را سریع خاموش می‌کند (حداکثر تا یک میلیونم ثانیه). با کنترل منبع تغذیه از این طریق ، قبل از ورود به ترانسفورماتور، می‌توان اندازه ترانسفورمر را بسیار کاهش داد.

بررسی مشخصات و معرفی اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO :

باوجوداینکه اتصالات پیچ و مهره از کیفیت بهتری برخوردار است و حتی برای اسکلت ساختمان‌ها هم ازاین‌گونه اتصالات استفاده می‌کنند اما هنوز جوش دادن فلزات با جوش برق یا گاز، جایگاه خود را برای اتصال فلزات و حتی در ساختن اتصالات اسکلت سازه‌ها حفظ کرده است. اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO دارای خروجی20 تا 200  آمپر واقعی با قابلیت جوش دادن الکترود 3 به صورت دائمی و الکترود 4 را داراد

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO با وزن 5 کیلویی و همچنین ابعاد  40x16x25 سانتی متر در کنار سایر  مزیت‌های آن، برای مصارف خانگی یک انتخاب ایده آل میباشد. ضمن این که از اینورتر جوشکاری صبا الکتریک در مصارفی همچون مصارف ساختمانی، تاسیسات، درب و پنجره و صنایع کارگاهی و اسکلت فلزی پروژه‌های سیار، خدماتی، تعمیر و نگهداری، نصب کار در ارتفاع و شرایط محیطی نامناسب، انواع صنایع فلزی و ... نیز کاربرد دارد.

اینورتر جوشکاری ۲۰۰ صبا الکتریک دارای تکنولوژی lGBT با هدف کیفیت جوش بهتر و نفوذ بیشتر است کاهش میزان اتلاف انرژی و کاهش حجم و وزن دستگاه از دیگر ویژگی‌های مهم این تکلنولوژی در اینورترهای مجهز به lGBT است. اینورتر صبا توربو دارای یک برد SMD و دارای 6 خازن است نوع جوش قوس الکتریکی SMAW نیز در این دستگاه تعریف شده است. به زبان ساده، ذوب فلز و تشکیل جوش در اثر حرارت شدید حاصل از قوس الکتریکی به وجود می‌آید.


مجهز به هات استارت HOT START : هات استارت هوشمند مزیت مهمی است که جوش نرمالی به شما ارائه می‌کند. در توضیح بشتر باید گفت در هنگام شروع کار، قوس دستگاه به طور خودکار در عرض يک دهم ثانیه حدود 60 تا 70 آمپر، آمپر بیشتری اعمال میکند و در واقع به ميزان آمپر انتخابي، ميزان آمپر کاملا خودکار بالا رفته تا شروع جوش نرمال‌تر باشد

مجهز به ولوم جوش نفوذی یا ولوم دوم یا همان arc force : مزیتی است تا بتوانید در زمان لازم جوش با قدرت و نفوذ بیشتر، یا در صورت لزوم جوش ظریف، تمیز و با ظاهر بهتر را انتخاب کنيد.

از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به قابلیت جوش فولاد ضدزنگ، فولاد آلیاژی، فولاد سخت و سایر فلزات رنگین، صفحه دیجیتال آمپرمتر جهت سهولت تنظیم آمپر خروجی و مجهز به سیستم قطع کن محافظتی اشاره کرد که توسط مهندسان ایرانی تولد و عرضه می‌شود.

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO مصرف برق پایینی دارد و جریان خروجی پایدار و یکنواختی (بین 20 الی 190 آمپر) را جهت جوشکاری‌های حساس به شما ارائه خواهد کرد. در نظر داشته باشید ابن دستگاه جوش دارای کیفیت جوش بسیار بالا با قابلیت جوش انواع الکترودها (به غیر از الکترود سلولزی) و نفوذ بالای مذاب به دلیل ایجاد جریان DC با فرکانس بالا است. از دیگر قابلیت‌های اینورتر صبا جبران سریع و اتوماتیک نوسانات برق ورودی شبکه طراحی بر اساس استانداردهای lEC-CE-lSO است

دستگاه مجهز به مدار حفاظت جهت محافظت از دستگاه در برابر افزایش بیش از حد جریان و دما (فن خنک کننده) و نیز پیش نمایش جریان جوشکاری است. فن خنک کننده به راحتی به شما کمک می‌کند تا در زمانی کوتاه، مجددا بتوانید از دستگاه استفاده کنید.
چرخه کاری 100 درصد تا 120 آمپر را به شما ارائه مي‌کند و در 200 آمپر نيز 60 درصد اين راندمان کاري را خواهيد داشت.

 اینورتر 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBOدارای 12 ماه گارانتي و خدمات پس از فروش و تعمیرات 10 ساله میباشد

مروری بر قابلیت های اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO :

کیفیت جوش بسیار بالا با قابلیت جوش انواع الکترودها و نفوذ بالاب مذاب به دلیل ایجاد جریان DC با فرکانس بالا ( جوش عکسی)

قابلیت جبران سریع و اتوماتیک نوسانات برق ورودی شبکه طراحی بر اساس استاندارد IEC-CE-ISO

دارای مدار حفاظت در برابر افزایش بیش از حد جریان دما

قابلیت کار با انواع الکترود ها بجز سلولزی

قابلیت جوشکاری با الکترود 3 و 4 میلی متر

مجهز به ولوم Arc Force

جریان خروجی بسیار پایدار و یکنواخت

مناسب برای کارگاه هایی که شیفت کار آنها با Duty Cycle دستگاه متناسب باشد

قابلیت کار با الکترودهای 7018 و 6013 بجز سلولزی

دارای عملکرد Hot Start هوشمند

مصرف برق بسیار پایین

اقلام همراه:

انبر جوش ، انبر اتصال ، کابل جوش ، کابل اتصال ، دفترچه راهنما

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO به این صفحه مراجعه نماید.
ایران
5 کیلوگرم
200 آمپر
40x16x25 سانتی متر
انبر جوش ، انبر اتصال ، کابل جوش ، کابل اتصال ، دفترچه راهنما