ماشین خراطی محک 330 میلیمتر دور متغیر مدل WL-330V

قیمت, خرید و مشخصات ماشین خراطی محک 330 میلیمتر دور متغیر مدل WL-330V به همراه بررسی تخصصی محصول .

MAHAK

5,790,000 تومان

ماشین خراطی محک 330 میلیمتر دور متغیر مدل WL-330V

دستگاه خراطی محک مدل WL-330V دارای بدنه از نوع چدنی ریختگی می باشد و  با یک موتور 350 واتی کار می کند. موتور این مدل ماشین خراطی بسیار کم صدا می باشد. در دستگاه های خراطی باید قدرت دستگاه متناسب با نوع کار انتخاب شود. اگر قدرت دستگاه کم باشد سرعت و راندمان کار در حین براده برداری کاهش پیدا می کند. سرعت قطعه کار در این ماشین کپی تراش از 500 تا 3500 دور در دقیقه متغیر می باشد. طول کارگیر در دستگاه خراطی محک مدل WL-330V برابر با 33 سانتیمتر و قطر 25 سانتیمتر می باشد. از این مدل دستگاه خراطی محک برای گرد کردن چوب و سپس فرم دادن به آن می توانید استفاده کنید. این دستگاه خراطی دارای یک دینام می باشد تا بتواند عمل چرخش را به صورت کاملا الکترونیکی انجام دهد. این دستگاه تراش برای کارهای خراطی کوچک و ظریف مانند ساخت انواع ساز ( تار ، سه تار، خرک سنتور و...) و صنایع دستی چوبی مانند خودکارهای چوبی ، کاسه و گلدانهای کوچک مناسب است. بسیاری از اشکال و طراحی‌ های پیچیده را می توان با استفاده از دستگاه خراطی محک بسازید.


دستگاه خراطی محک WL-330V ابزاری است که قطعه چوبی کار را بر روی محور خود می چرخاند تا عملیات مختلفی از قبیل برش ، سنباده و تغییر شکل  را با مغارهای مخصوص خراطی کاربر بسازد. شی ایجاد شده در این دستگاه خراطی تقارن مربوط به یک محور را دارد. سرعت واقعی خراطی بستگی به نوع چوب ، قطر کار ، نوع کار  وحتی نوع مغار مورد استفاده بستگی دارد. در صورت عدم استفاده صحیح دستگاه خراطی می تواند خطرناک باشد. اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از ابزار یا دستگاه ، دستورالعمل ها را به درستی میدانید. استفاده از این دستگاه خراطی محک برای افراد با تجربه و ماهر می باشد. هنگام کار با دستگاه خراطی سرعتی را انتخاب کنید که برای کار مناسب باشد. برای مثال ممکن است استفاده از یک سرعت بالا با یک چوب تو خالی باعث شود که ماشین خراطی به طور خطرناکی نوسان پیدا کند.

زمان کار با دستگاه خراطی مدل WL-330V از عینک ایمنی یا سپرهای جانبی صورت حتما استفاده کنید چرا که در حین کار امکان پرتاب تراشه چوب به سمت صورت زیاد است. قبل از روشن شدن خراطی ، اطمینان حاصل کنید که تمام گیره ها و اتصالات ایمن بوده و قطعه کار برای چرخاندن آزاد است. پایه نگهدارنده مغار را در جای مناسب خود محکم کنید تا در حین کار با ابزار دچار مشکل نشوید. برای کار با دستگاه خراطی فقط از مغارهای تأیید شده و تیز استفاده کنید که مخصوص کار خراطی است. در هنگام ایجاد هر گونه تنظیمات یا تغییرات ،دستگاه را خاموش کنید و قفل کنید. لباس کار خراط باید راحت باشد اما آنقدر گشاد نباشد که در ماشین خراطی گیر کند. مرتباً دستگاه خراطی خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که اتصالات ایمن و محکم باشد. اطمینان حاصل کنید که ابزارها تمیز و تیز نگه داشته شده اند. مغارهای خراب می توانند روی قطعه چوبی کار در حال چرخش گیر کنند. برای خراطی با این دستگاه از چوب با کیفیت استفاده کنید. قطعه های چوب با ترک یا گره ضخیم می توانند از هم جدا شوند و یا مغار خراطی را بکشند.

دارای 12 ماه گارانتی

برای اطلاع از قیمت, فروش و اطلاعات تخصصی ماشین خراطی محک 330 میلیمتر دور متغیر مدل WL-330V به این صفحه مراجعه نماید.

ایران
19kg
350 وات
500-3500rpm
830x450x300 mm